Autorská práva

Vážení návštěvníci,
veškeré fotografie, mapy a psaný obsah na tomto webu jsou práce fotografa Ondřeje Novotného, popř. třetích stran a jako takové jsou proto chráněny českým (z.č.121/2000 Sb.ve znění pozdějších předpisů) a mezinárodním autorským právem.
Přes prohlížeče můžete stahovat fotografie do svého počítače, popř. je i tisknout na vaší domácí tiskárně, avšak pouze za účelem vlastního potěšení či např. při plnění domácích úkolů do školy.
Naopak je přísně zakázáno fotografie, mapy a text reprodukovat v jakékoliv publikaci, dále je počítačově upravovat a používat např. na jiné webové stránce bez předchozího písemného souhlasu majitele autorských práv. V případě zájmu o užití fotografíí či máte-li jiné dotazy s touto tematikou související, neváhejte mne kontaktovat na: ondrej@nature-photo.com
Zjištěné porušení autorských práv bude vnímáno velmi seriózně, což může vyústit i v zahájení právních kroků nezbytných k ochraně práv autora.


POZOR: Fotografie na tomto webu obsahují mimo viditelné watermarky i skrité digitální “otisky”, které jsou velice odolné i vůči silným digitálním úpravám.
     

Afrika fototisky
TOPlist